Zimní zahrada, Poděbrady


Realizace zimní zahrady v Poděbradech. V zahradě je vysazeno 23 rostlin včetně závěsného kořene a vodního prvku s LED podsvicením.

Kácení topolů Kladno


Kácení několika vzrostlých topolů na Kladně pro sokromou firmu. Stromy dosahují výšky přes 20 metrů a průměru kmene přes 70 cm.

REALIZACE ZAHRADY, Suchdol


Kompletní realizace v Praze Suchdole probíhající na jaře 2016. Na zahradě došlo k vykácení nepotřebných dřevin. Dále vybudování suché zídky ze žulových kostek a výsadbou rostlin dle projektu. Na závěr byla půda vylepšena křemičitým pískem před pokládkou trávnikových koberců. Celková doba realizace cca 1 měsíc.

Realizace zahrady, Libušín u Kladna


Kompletní úprava zahrady dle projektu, která probíhala na jaře 2014 v Libušíně u Kladna. Došlo zde k velkým terénním úpravám vzhledem k kopcovitému rázu zahrady. Vznikla tak zde kaskádová zahrada zkrášlena krásnou kamennou zdí lemující celou zahradu.

Realizace zahrady, Doksy u Kladna


Úprava části zahrady v Doksech na Kladensku, která probíhala na jaře v roce 2015. Došlo zde ke stržení trávního drnu a vytvoření tří velkých záhonů navazujících na stávající výsadbu. Sázení bylo prováděno dle projektu, který byl zaměřen hlavně na trvalkové záhony, které zdobí zahradu po celý rok.

Úprava zahrady, Pchery u Kladna


Úprava zahrady v Pcherách u Kladna, která probíhala v létě 2016. Došlo k revitalizaci zadního neudržovaného záhonu a vytvoření kamenné zdi se sprchovacím prostorem pomocí solární sprchy.

Rekonstrukce zahrady, Hostivice


Kompletní rekonstrukce starší zahrady v Hostivicích u Prahy, která probíhala v létě 2016. Došlo k odstranění desíti ovocných stromů a vytvoření záhonu po celém obvodu zahrady. Zahrada je koncipována do přírodního stylu. Byl zde vytvořen umělý trvalkový kopec, který plynule navazuje na ostatní části zahrady.

Realizace zahrady, Slaný


Tato zahrada byla projektována do moderního stylu hodící se povaze domu a okolí. Realizace probíhala v létě 2015 ve Slaném. Bylo zde vytvořeno alpinium z kamenů proložené výsadbou. Zahrada má několik částí, z nichž jednu část tvoří velké vyvýšené zeleninové záhony ze dřeva.

Vánoční strom Pletený Újezd


Výsadba Vánočního stromu v obci Pletený Újezd u Kladna. Výška stromu při výsadbě byla 350cm.

Vertikutace Unhošť


Podzimní vertikutace na soukromé zahradě v Unhošti u Kladna. Vertikutace a hásledné hnojení zazimuje trávník. Odstraníme tak z trávníku veškerou plsť a mech a připravíme ho tak na lepší a rychlejší start. Na jaře se doporučuje proces opakovat.

Realizace zahrady, Kladno


Výsadba záhonu v části zahrady dle projektu, která se uskutečnila na podzim 2016 v Kladně. Majitel objektu chtěl řešit pouze část zahrady. Do budoucna se počítá s dotažením celé zahrady včetně jezírka.

Realizace zahrady, Praha


Kompletní realizace zahrady dle projektu ve vesnici Herink u Prahy včetně terénních úprav. Zahrada tak prošla poměrně velkou proměnou s velkou plochou záhonů. Bylo zde vysazeno necelých 1000 rostlin včetně několika stromů přesahujících výšku i přes 5 metrů. Na závěr došlo k pokládce trávníkových koberců a osvětlení zahrady včertně vodního prvku. Celková doba realizace byla měsíc a půl.

Realizace pro zahraniční firmu


Realizace Stochov


Realizace na zahradě na Stochově. Prováděli se zde terénní úpravy svahu a následné osázení a zakůrování včetně pokládky netkané textílie. Dále se provádělo zkultivování půdy s následným výsevem.

Realizace Strahov


Realizace prováděna v létě 2014 na střeše Strahovského bytu o výměře cca 150 m2. Realizace obsahovala revitalizaci starší zanedbané výsadby s novými dekorativními prvky. Veškeré práce prováděny pomocí lan z důvodu nemožného přístupu (3t kačírku, 1t substrátu) a další materiály.

Před realizací

Po realizaci

Realizace Hradečno


Naše první realizace v rodinném domě v Hradečně nedaleko Kladna. Realizace obsahovala i stavební práce – vybudování zídky i se základy a další práce – obklady řezaným kamenem a zapuštění obrubníku podél domu.

Realizace Libušín


Realizace Sítná


Realizace probíhala v březnu 2014 kde se prováděli výkopové práce a následně izolace obvodové zdi. Po té přišlo rovnání pozemku a návoz nové zeminy – připraveno pro výsadbu trávy. Fotky zachytávají od začátku realizace po konečný stav.

Kácení stromu Řisuty


Akce probíhala začátkem roku 2014 v Řisutech. Jednalo se o pokácení téměř 200 let staré vrby. Kácelo se pomocí plošiny. Strom měřil 20m a měl v obvodu 460cm s průměrem v nejširší části přes 2 metry. Pokácení a rozřezání stromu trvalo den a půl.

Rizikové kácení Kladno


Průřez stromů v rizikové oblasti včetně odvozu odpadu. Vysoké napětí plus prudký svah.

Výkopové práce, zateplení a drenáž RD Makotřasy


Práce prováděny během léta 2013 v obci Makotřasy u Kladna. Byl zde proveden ruční výkop kolem domu od hloubky 80 – 120 cm. Následné odizolování základní desky nopovou fólií a zakačírkování. Dále napojení drenážní roury na přepad odvedený do nádrže svedený z okapů.

Realizace letiště


Realizace na letišti Václava Havla v Praze. Realizace se uskutečnila v blízkosti vzletové a přistávací dráhy. Šlo zde o zatravnění pruhu po výkopových prací o šířce 120cm a celkové délce 1,2 km. Realizace proběhla v létě 2013.

Realizace Lány


Realizace dorovnání terénu a následné dosazení trávy proběhla v obci Lány u Kladna. Je zde vidět přivezený trávníkový substrát a následná distribuce hlíny a srovnání terénu.

Akce Chevrolet Žluté lázně pro Evropu 2


Akce pro Evropu 2, kdy v přímém přenosu s Patrikem Hezuckým a Leošem Marešem měl jeden výherce možnost vyhrát nové auto od Chevroletu. V hlíně bylo zahrabáno 10 boxů a v jednom z nich byl klíček od auta. Akce se odehrávala v areálu Žluté Lázně v Praze. Dřevěný box měřil 5×5 metrů a bylo do něj navezeno 20m3 jemného substrátu. Příprava boxu trvala asi 8 hodin.