O nás

Ve společnosti Dominika Suchého svým klientům po celém Kladensku, Praze a okolí sesečeme a posečeme trávník, založíme novou zahradu, vysadíme stromy a mnoho dalšího. Už řadu let se věnujeme nejen údržbě zeleně, ale také projektování a realizaci nových zahrad, úpravám terénu a kácení stromů. Kompletní servis tak dokážeme nabídnout všem zákazníkům, kteří by chtěli krásnou zahradu, ale nevědí, jak ji koncipovat tak, aby fungovala jako celek, a také těm, kteří na zeleň kolem svého domu nemají dost času a rádi by ji svěřili do rukou někoho, kdo se v zahradách opravdu vyzná.

Co konkrétně Vám v naší společnosti můžeme nabídnout?

  • Běžně se pro své klienty staráme o kompletní údržbu zahrad i všech ostatních zelených ploch. Konkrétní náplň našich služeb tu přirozeně záleží na sezóně: zatímco od listopadu Vaše zahrada takřka žádnou péči nepotřebuje, už v březnu k Vám přijedeme, abychom ji pečlivě připravili na další sezonu a obnovili ji po dlouhé zimě. Údržba neznamená jen zastřihávání trávy, ale také postřik všech rostlin před škůdci, hrabání listí, tvarování živých plotů a spoustu dalších služeb podle potřeby i Vašich přání.
  • Bohaté zkušenosti máme v oblasti projektování zahrad. Umíme pro své klienty vytvořit originální a skvěle fungující prostor, ve kterém budete rádi trávit volný čas. Kromě toho, že zajistíme, aby se Vašim oblíbeným rostlinám na zahradě dařilo, zahrneme do projektu i všechny potřebné terénní úpravy a vymyslíme, jak nejlépe zajistit závlahu všech prostor na zahradě.
  • Kompletní realizaci zahrady pro Vás zajistíme od terénních a stavebních úprav, až po výsadbu všech trvalek a založení trávníku. Pokud budete chtít, zařídíme také realizaci drobných vodních ploch a postavíme zahradní cestičky.
  • Využít nás můžete také v případě kácení stromů. Zajišťujeme mimo jiné i rizikové kácení, na které si sami netroufnete, a všude tam kam se dostaneme s vysokozdvižnou plošinou, Vám velmi snadno pokácíme jakýkoli strom, který by jinak ohrožoval budovy a majetek v okolí.
Čím se řídíme při práci

Ve společnosti Dominika Suchého víme o zeleni všechno a dělá nám radost, kdykoli můžeme pro své klienty navrhnout, vytvořit a dlouhodobě udržovat prostory, ve kterých se dobře žije a relaxuje. Při každé zakázce se maximálně přizpůsobujeme přáním a požadavkům klienta: na výsledném vzhledu zahrady nebo sadu tak máte pokaždé největší podíl právě Vy.

My jsme tu především od toho, abychom Vám navrhli kreativní řešení, o kterých si myslíme, že by se Vám mohla zamlouvat, nebo přišli s nápady, díky kterým bude snazší uvést Vaše představy do praxe. Při každé zakázce odvádíme poctivou práci podloženou dlouhými roky zkušeností a jsme připraveni pomoct i Vám, kdykoli budete tápat nebo si nebudete jistí s uskutečnitelností některého detailu.

Svou práci děláme rádi a ke všemu, co souvisí s realizacemi zahrad nebo jejich údržbou, máme úzký a důvěrný vztah. Věříme, že je to na našich výsledcích vidět. Pokud i Vy potřebujete někoho, kdo Vaší nové zahradě věnuje opravdu důkladnou péči, vyzkoušejte nás!

Zkušenosti s realizacemi zahrad

V současné podobě projektujeme, realizujeme a udržujeme zahrady našich klientů od roku 2011. Za několik posledních let jsme stihli spolupráci s desítkami klientů, ať už při údržbě soukromých zahrad, firemní zeleně nebo veřejných parků, nebo při kompletní realizaci nových zahradních prostor. V rámci svých služeb jsme rychle zvládli vyladit všechny podstatné detaily a jsme rádi, že si naši klienti spolupráci s naší společností chválí.

Mezi podstatná zlepšení, která jsme do své nabídky od začátku svého působení zavedli, patří započetí spolupráce se zahradním architektem Ing. Jiřím Barochem z ateliéru Green and White, který pro naše klienty projektuje jejich zahrady a další zelené prostory. Jeho promyšlené návrhy pokaždé rádi realizujeme – myslí totiž na každý detail a ať už je účel konkrétního projektu jakýkoli, vytvoří pokaždé příjemný a funkční prostor.

Projekty a realizace zeleně navíc odnedávna nenabízíme jen na Kladensku, ale také v širokém okolí Prahy: dobře udržovanou zahradu tak má možnost získat ještě o mnoho širší okruh zákazníků. Pokud se k našim spokojeným klientům chcete přidat i Vy, stačí se nám ozvat a zeptat se na potřebné detaily. Těšíme se na Vás!

Služeb, které pro své klienty dokážeme dodat, je ještě mnohem víc. Pokud jste na našich stránkách nenašli tu, kterou potřebujete, můžete nám kdykoli zavolat a zeptat se na ni – ve většině případů Vám rádi vyhovíme a přizpůsobíme naši spolupráci tak, aby vyhovovala všem Vašim potřebám. Věříme, že Vám bude spolupráce s naší společností vyhovovat!