O nás

Ve společnosti Dominika Suchého svým klientům po celém Kladensku, Praze a okolí sesečeme a posečeme trávník, založíme novou zahradu, vysadíme stromy a mnoho dalšího. Už řadu let se věnujeme nejen údržbě zeleně, ale také projektování a realizaci nových zahrad, úpravám terénu a kácení stromů. Kompletní servis tak dokážeme nabídnout všem zákazníkům, kteří by chtěli krásnou zahradu, ale nevědí, jak ji koncipovat tak, aby fungovala jako celek, a také těm, kteří na zeleň kolem svého domu nemají dost času a rádi by ji svěřili do rukou někoho, kdo se v zahradách opravdu vyzná.

Co konkrétně Vám v naší společnosti můžeme nabídnout?

  • Běžně se pro své klienty staráme o kompletní údržbu zahrad i všech ostatních zelených ploch. Konkrétní náplň našich služeb tu přirozeně záleží na sezóně: zatímco od listopadu Vaše zahrada takřka žádnou péči nepotřebuje, už v březnu k Vám přijedeme, abychom ji pečlivě připravili na další sezonu a obnovili ji po dlouhé zimě. Údržba neznamená jen zastřihávání trávy, ale také postřik všech rostlin před škůdci, hrabání listí, tvarování živých plotů a spoustu dalších služeb podle potřeby i Vašich přání.
  • Bohaté zkušenosti máme v oblasti projektování zahrad. Umíme pro své klienty vytvořit originální a skvěle fungující prostor, ve kterém budete rádi trávit volný čas. Kromě toho, že zajistíme, aby se Vašim oblíbeným rostlinám na zahradě dařilo, zahrneme do projektu i všechny potřebné terénní úpravy a vymyslíme, jak nejlépe zajistit závlahu všech prostor na zahradě.
  • Kompletní realizaci zahrady pro Vás zajistíme od terénních a stavebních úprav, až po výsadbu všech trvalek a založení trávníku. Pokud budete chtít, zařídíme také realizaci drobných vodních ploch a postavíme zahradní cestičky.
  • Využít nás můžete také v případě kácení stromů. Zajišťujeme mimo jiné i rizikové kácení, na které si sami netroufnete, a všude tam kam se dostaneme s vysokozdvižnou plošinou, Vám velmi snadno pokácíme jakýkoli strom, který by jinak ohrožoval budovy a majetek v okolí.

Služeb, které pro své klienty dokážeme dodat, je ještě mnohem víc. Pokud jste na našich stránkách nenašli tu, kterou potřebujete, můžete nám kdykoli zavolat a zeptat se na ni – ve většině případů Vám rádi vyhovíme a přizpůsobíme naši spolupráci tak, aby vyhovovala všem Vašim potřebám. Věříme, že Vám bude spolupráce s naší společností vyhovovat!