Potřebujete zpracovat projekt své nové zahrady, kompletně ji realizovat, nebo sháníte někoho, kdo se postará o její pečlivou údržbu? Ve firmě Dominika Suchého se zabýváme vším, co se zahrad a zeleně týká, včetně dopravy, odvozu odpadu nebo rizikového kácení stromů. Všechny vybrané služby si můžete přizpůsobit podle svých potřeb a požadavků. Všechny své představy nám můžete popsat na některém z našich kontaktních spojení:

  • pokud potřebujete služby z oblasti realizace a údržby zahrad, kácení nebo dopravy a žijete na Kladensku nebo v Praze, volejte na telefonní číslo 602 737 502nebo pište na e-mailovou adresu sesecemeposeceme@email.cz;
  • chcete-li zpracovat kvalitní projekt soukromé zahrady, firemní nebo veřejné zeleně, volejte na telefonní číslo 739 416 178nebo pište na e-mailovou adresuinfo@atelier-gw.cz.

Ať už si nakonec zvolíte kteroukoli z našich služeb, rádi si s Vámi domluvíme osobní setkání přímo na Vašem pozemku a co nejrychleji začneme pracovat na tom, abychom Vaše přání splnili. Těšíme se na Vás!