Zkušenosti s realizacemi zahrad

V současné podobě projektujeme, realizujeme a udržujeme zahrady našich klientů od roku 2011. Za několik posledních let jsme stihli spolupráci s desítkami klientů, ať už při údržbě soukromých zahrad, firemní zeleně nebo veřejných parků, nebo při kompletní realizaci nových zahradních prostor. V rámci svých služeb jsme rychle zvládli vyladit všechny podstatné detaily a jsme rádi, že si naši klienti spolupráci s naší společností chválí.

Mezi podstatná zlepšení, která jsme do své nabídky od začátku svého působení zavedli, patří započetí spolupráce se zahradním architektem Ing. Jiřím Barochem z ateliéru Green and White, který pro naše klienty projektuje jejich zahrady a další zelené prostory. Jeho promyšlené návrhy pokaždé rádi realizujeme – myslí totiž na každý detail a ať už je účel konkrétního projektu jakýkoli, vytvoří pokaždé příjemný a funkční prostor.

Projekty a realizace zeleně navíc odnedávna nenabízíme jen na Kladensku, ale také v širokém okolí Prahy: dobře udržovanou zahradu tak má možnost získat ještě o mnoho širší okruh zákazníků. Pokud se k našim spokojeným klientům chcete přidat i Vy, stačí se nám ozvat a zeptat se na potřebné detaily. Těšíme se na Vás!